Profesjonalne kursy

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą kursów pszczelarskich online. Chcąc zgromadzić w jednym miejscu kompleksowy zestaw materiałów podanych w jasny i zrozumiały dla każdego sposób stworzyłem zaawansowane kursy, dzięki którym będziesz mógł zgłębić tajniki wiedzy pszczelarskiej. Poprowadzą Cię one za rękę przez poszczególne zagadnienia. Znajdziesz tutaj zarówno pakiety szkoleń dedykowane dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pszczelarstwem, jak i materiały przeznaczone dla doświadczonych pszczelarzy, a także lekcje typowo teoretyczne dotyczące biologii pszczoły miodnej. Kursy video są szczegółowym rozwinięciem tego co można znaleźć w moich darmowych materiałach, na blogu i na YouTube.

Dlaczego warto?

Wideo kursy to najbardziej efektywny i skuteczny sposób nauki. Pozwalają na praktyczne poznanie wszystkich omawianych tematów, dzięki czemu jesteś w stanie poznać i zrozumieć zagadnienia związane z pracą pszczelarza w znacznie szybszym tempie.

Dzięki temu, iż z wykształcenia jestem biologiem, a metodologia naukowa nie jest mi obca potrafię oddzielić fakty od pszczelarskich mitów. Moją wiedzę w znacznej części czerpię z publikacji naukowych zamieszczanych w czołowych światowych czasopismach o tematyce pszczelarskiej.

Przeprowadzając przez lata dziesiątki rozmów z kolegami po fachu oraz początkującymi adeptami pszczelarstwa wiem co sprawia największe problemy początkującym pszczelarzom oraz jakie pytania ich nurtują.